Strona główna O firmie Sponsoring

Sponsoring

 

M-MOT Sp. z o.o. angażuje się i wspiera lokalne przedsięwzięcia. Włączyliśmy się czynnie w organizację konkursu Professional English w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU w Ostrowie Wielkopolskim oraz IX Powiatowych Manewry Ratownictwa Medycznego, organizowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.


Inwestujemy w sporty motorowe. Od lat wspieramy ostrowski klub żużlowy. Angażujemy się także w wydarzenia o charakterze międzynarodowym. M-MOT Sp. z o.o. był jednym ze sponsorów finałowych zawodów Speedway European Championship. Wpieramy załogę rajdową Nowak/Szczuraszek. Przy naszym czynnym udziale odbyła się runda Polish Stunt Cup w Krotoszynie oraz turniej pitbike'owy o Puchar Prezesa Porzeraczy Puul. Rokrocznie wspieramy też Ostrowski Rajd Pojazdów Zabytkowych. Kilkakrotnie byliśmy jego głównym sponsorem. 

 

Na naszą pomoc mogą liczyć organizatorzy gal sportów walki prężnie rozwijającej się organizacji Octagon No Mercy. Wspieramy również rozwój KPR Ostrovia i LKS Centra Ostrów Wielkopolski.

 

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony