Strona główna ProfiAuto

ProfiAuto

Firma M-MOT jest partnerem i regionalnym przedstawicielem ProfiAuto – największej w Polsce i jednej z największych w Europie Środkowo-Wschodniej sieci profesjonalnych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych. Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym i biznesowym oraz rozwiniętemu systemowi dystrybucji części samochodowych, ProfiAuto od lat wychodzi naprzeciw oczekiwaniom partnerów biznesowych oraz milionów kierowców w tej części Europy.


Za pośrednictwem wyselekcjonowanych, najlepszych hurtowni, sklepów i warsztatów motoryzacyjnych w Polsce, Czechach oraz na Słowacji, sieć ProfiAuto sprzedaje akcesoria i części samochodowe pochodzące od renomowanych, światowych producentów. Oferuje także intensywne wsparcie biznesowe, informatyczne, promocyjne oraz szkoleniowe dla swoich partnerów biznesowych. W ramach obecności w sieci, partnerzy otrzymują również możliwość udziału w zintegrowanych działaniach wizerunkowych, przekładających się na rozwój ich biznesów w obrębie lokalnych rynków, na których operują. Ponadto sieć oferuje wsparcie techniczne skierowane do serwisów samochodowych oraz wiele promocji dla kierowców.


ProfiAuto jest ponadto właścicielem marki ProfiPower, która została laureatem prestiżowego certyfikatu "Dobra Marka – jakość, zaufanie, renoma". W asortymencie ProfiPower znajdują się zarówno części samochodowe, w tym elementy układów: hamulcowego, zawieszenia czy kierowniczego, jak i akcesoria, np. brake cleaner, car interior care czy PP 40.


ProfiAuto to także innowacyjne i pionierskie na rynku technologie, które stanowią o rozwoju branży dystrybutorów części motoryzacyjnych w kraju i poza nim. Sieć – jako pierwsza w Polsce – wprowadziła m.in. aplikację ProfiAuto, dzięki której kierowcy mogą umówić się do warsztatu i śledzić naprawę samochodu w czasie rzeczywistym za pomocą smartfona. Jest także pionierem w kwestii wprowadzenia na rynek aplikacji VR (wirtualnej rzeczywistości) "ProfiAuto Wirtualny Serwis", dzięki której umożliwia szkolenie mechaników i adeptów mechaniki samochodowej poprzez wykorzystanie najnowszych narzędzi online. Na przestrzeni ostatniej dekady marka była także organizatorem cyklicznych wydarzeń motoryzacyjnych, jak ProfiAuto Show czy akcji promujących bezpieczeństwo ruchu drogowego – ProfiAuto PitStop. W roku 2021 sieć była także sponsorem tytularnym Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – "ProfiAuto RSMP".


Więcej informacji dotyczących ProfiAuto oraz członków sieci znajdą Państwo na stronie: www.profiauto.pl.

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony