Strona główna Profi Auto

Profi Auto

ProfiAuto to nowa marka, która powstała w 2009 roku. Jej misją jest zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta w doborze części samochodowych oraz usług serwisowych. Firma realizuje to poprzez zrzeszenie największych hurtowni, najlepszych sklepów i najsprawniejszych serwisów samochodowych, dzięki czemu może oferować najwyższą jakość i korzystne ceny.


Firma organizuje również wiele wydarzeń motoryzacyjnych. W ostatnich latach odbyły się Międzynarodowe Targi Wiedzy Technicznej i Szkoleń, Pikniki ProfiAuto i Drużynowe Mistrzostwa Mechaników. Flagową imprezą jest natomiast ProfiAuto Show, który odbywa się rokrocznie. W 2014 roku przyciągnął ponad 140 wystawców i 35 000 odwiedzających.


ProfiAuto oferuje również profesjonalne wsparcie techniczne dla warsztatów samochodowych. Na kierowców czeka natomiast wiele atrakcji i ciekawych promocji.


Więcej informacji o samym programie jak również spis firm, które uczestniczą
w programie na stronie www.profiauto.pl

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony