Strona główna O firmie O nas

O nas

M-MOT Sp. z o.o. to profesjonalna firma zajmująca się dystrybucją części i akcesoriów do samochodów osobowych i dostawczych, motocykli oraz wyposażenia i narzędzi dla warsztatów. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości towarów i fachowej, profesjonalnej obsługi. Obsługujemy klientów hurtowych i detalicznych oferując bardzo dobre ceny.


Dysponujemy największym magazynem części zamiennych w Południowej Wielkopolsce. W naszym magazynie centralnym znajduje się kilkadziesiąt tysięcy części zamiennych dostępnych „od ręki”. Dzięki sieci hurtowni i sklepów oraz niezawodnej logistyce możemy sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych doradców handlowych oraz współpracy z najlepszymi dostawcami stworzyliśmy kompleksową ofertę do warsztatów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, firm posiadających własną flotę, a także do klientów indywidualnych. Naszych Partnerów Handlowych wspieramy nowoczesnymi technologiami informatycznymi dającymi możliwość zamówień towaru 24 h na dobę. Wspieramy ich w zakresie szkoleń prowadzonych przez specjalistów branży motoryzacyjnej.


Wprowadziliśmy szereg udogodnień, uproszczeń finansowych, programów lojalnościowych kierowanych do naszych Partnerów Handlowych. Stawiając na partnerstwo, indywidualne podejście do klienta, oferując najlepszą ofertę, staliśmy się jednym z liderów rynku części samochodowych w regionie i solidnym partnerem w biznesie.


Posiadamy 11 punktów handlowych. Magazyn Centralny mieści się w nowo otwartym Centrum Dystrybucji M-MOT w Ostrowie Wielkopolskim przy ul. Wrocławskiej 93F. Nasze filie w Ostrowie Wielkopolskim, Jarocinie, Kaliszu, Pleszewie, Krotoszynie, Odolanowie, Ostrzeszowie, Miliczu, Grabowie nad Prosną i Kępnie są zlokalizowane przy głównych trasach miasta i widoczne dzięki dużym logo.


Nasza pozycja na rynku jest efektem ciężkiej pracy, zaangażowania pracowników, stawiania ambitnych celów oraz dbałości o najwyższą jakość obsługi.

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony