Strona główna Aktualności Porady

Porady

Mokro, ślisko, pochmurnie
21 listopada 2016

Mokro, ślisko, pochmurnie

Szybciej zapadający zmrok w połączeniu z opadami deszczu, mgłą oraz mokrą i czasem oblodzoną nawierzchnią daje ekstremalne warunki jazdy, wymagające od kierowców nie lada.. więcej »

Bezpiecznie na groby
30 października 2016

Bezpiecznie na groby

Listopadowy długi weekend to czas wzmożonego ruchu w okolicach cmentarzy. Kierowcy powinni liczyć się z korkami, utrudnieniami na parkingach oraz zmianami w organizacji ruchu. Planując wyjazdy.. więcej »

Jedź swoim torem
30 sierpnia 2016

Jedź swoim torem

Niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach oraz przekraczanie linii wyznaczającej granice toru jazdy to tylko niektóre z bardzo.. więcej »

Niebezpieczne mrozy
07 stycznia 2016

Niebezpieczne mrozy

Nowy Rok przywitał kierowców śniegiem, bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna, dlatego trenerzy Szkoły Bezpiecznej.. więcej »

Mroźno, ślisko i słonecznie
30 października 2015

Mroźno, ślisko i słonecznie

Jesienią pogoda zastawia na kierowców pułapki w postaci liści, mgieł, przymrozków i oślepiającego słońca nad horyzontem. W takich okolicznościach niebezpieczeństwo kolizji.. więcej »

Powroty z wakacji
25 sierpnia 2015

Powroty z wakacji

Koniec sierpnia na drogach jak co roku oznacza powroty z wakacji. Wzmożony ruch, pośpiech kierowców spowodowany powrotami na ostatnią chwilę, obniżona koncentracja oraz paradoksalnie.. więcej »

Upał zmorą kierowców
09 sierpnia 2015

Upał zmorą kierowców

Wysokie temperatury potrafią sprawić, że kierowcy są bardziej podenerwowani, szybciej się męczą, tracą koncentrację, a ich czas reakcji wydłuża się nawet o 22%. Według raportu Policji w.. więcej »

Nogi w dół!
15 lipca 2015

Nogi w dół!

W Polsce ponad 90% kierowców i pasażerów zapina pasy*. Mogą one jednak nie spełnić swojej funkcji, jeśli nie zapniemy ich prawidłowo i nie zajmiemy odpowiedniej pozycji. Kierowca.. więcej »

12
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2019 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony