Strona główna Kontakt Magazyn centralny

Magazyn centralny

M-MOT Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością
ul. Wrocławska 93F
63-400 Ostrów Wielkopolski

NIP: 622-278-56-48
REGON: 302732459

tel. 62/738-16-00

 

e-mail: centrala@m-mot.pl

 

czynne:

8.00-19.00 soboty 8.00-15.00

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA »

tel. 62/738-57-81
e-mail : centrala@m-mot.pl

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ I OBSŁUGA SERWISÓW »

tel. 62/738-16-00
tel. 62/738-57-90

Zbigniew Ratajczyk - Szef Działu
e-mail: zbigniew.ratajczyk@m-mot.pl
tel.: 504 225 365

Sławomir Lizakowski - Kierownik Działu Sprzedaży
e-mail: slawomir.lizakowski@m-mot.pl
tel.: 794 413 954

Paweł Grzęda
e-mail: pawel.grzeda@m-mot.pl

Przemysław Kędzierski
e-mail: przemyslaw.kedzierski@m-mot.pl

Paweł Konarski
e-mail: pawel.konarski@m-mot.pl

Jarosław Szymczak
e-mail: jaroslaw.szymczak@m-mot.pl

Piotr Dera
e-mail: piotr.dera@m-mot.pl

Paweł Drapała
e-mail: pawel.drapala@m-mot.pl

Tobiasz Narożniak
e-mail: tobiasz.narozniak@m-mot.pl

DZIAŁ ROZWOJU RYNKU »

Paweł Kaczocha - Opiekun Regionu
e-mail: pawel.kaczocha@m-mot.pl
tel.: 518 666 787

Marcin Kedzia - Opiekun Regionu
e-mail: marcin.kedzia@m-mot.pl
tel.: 515 093 163
Artur Stawicki - Opiekun Regionu
e-mail: artur.stawicki@m-mot.pl
tel.: 503 402 002

DZIAŁ WYPOSAŻENIA WARSZTATÓW I WSPARCIA TECHNICZNEGO »

Krystian Chmielewski - Kierownik Działu
e-mail: krystian.chmielewski@m-mot.pl
tel.: 690 399 606

Paweł Kaczocha
e-mail: pawel.kaczocha@m-mot.pl
tel.: 518 666 787

Marcin Kedzia
e-mail: marcin.kedzia@m-mot.pl
tel.: 515 093 163
Artur Stawicki 
e-mail: artur.stawicki@m-mot.pl
tel.: 503 402 002

DZIAŁ INFORMATYCZNY »

Sławomir Lizakowski - Administrator Systemów IT
e-mail: slawomir.lizakowski@m-mot.pl
tel.: 794 413 954

Piotr Owczak - Informatyk
e-mail: piotr.owczak@m-mot.pl
tel.: 605 220 180

DZIAŁ ZAKUPÓW »

Marcin Brzezicha - Szef Działu
e-mail: marcin.brzezicha@m-mot.pl
tel.: 507 082 864

DZIAŁ LOGISTYKI »

e-mail: magazyn@m-mot.pl
e-mail: zwroty@m-mot.pl
tel.: 62/738-57-91

Karol Mrowiński - Kierownik Magazynu
e-mail: karol.mrowinski@m-mot.pl

DZIAŁ REKLAMACJI »

Paweł Konarski
e-mail: pawel.konarski@m-mot.pl

DZIAŁ MARKETINGU »

Hubert Błaszczyk
e-mail: hubert.blaszczyk@m-mot.pl
tel.: 505 380 555

DZIAŁ ROZLICZEŃ I KSIĘGOWOŚCI »

e-mail: ksiegowosc@m-mot.pl
tel.: 504 333 204

SERWIS URZĄDZEŃ DIAGNOSTYCZNYCH FIRMY BOSCH »

Krystian Chmielewski
e-mail: krystian.chmielewski@m-mot.pl
tel.: 690 399 606

 

Paweł Kaczocha
e-mail: pawel.kaczocha@m-mot.pl
tel.: 518 666 787

 

 

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKFSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2017 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony