Strona główna Wsparcie warsztatów Szkolenie F-gazy

Szkolenie F-gazy

W 2016 roku wchodzi w życie ustawa, która nakłada obowiązek na wszystkie przedsiębiorstwa pracujące z fluorowanymi gazami cieplarnianymi tzw. F-gazami posiadanie zaświadczenia o odbytym szkoleniu. Do takich zaliczane są warsztaty samochodowe wykonujące czynności naprawcze i obsługowe układów klimatyzacji w samochodach napełnianych takimi gazami.


Brak takiego zaświadczenia po wskazanej przez ustawodawcę dacie może skutkować nałożeniem na właściciela serwisu kary w kwocie od 600,00 do 30 000,00 zł.


Aby ułatwić naszym Partnerom Handlowym odbycie takiego szkolenia i otrzymanie niezbędnego zaświadczenia postanowiliśmy zorganizować cykl takich szkoleń z udziałem profesjonalnej firmy szkoleniowej.

 

Informacji o szkoleniach udzielają nasi Opiekunowie Regionu.

 

 

 

 

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony