Strona główna Wsparcie warsztatów Program wsparcia

Program wsparcia

M-MOT sp. z o.o. oferuje szereg programów wsparcia dla warsztatów. Oprócz największego magazynu części zamiennych dostępnych od ręki oferujemy naszym stałym klientom umowy bonusowe i lojalnościowe wspomagające finansowanie lub finansujące wyposażenie warsztatu. Każdego kontrahenta traktujemy indywidualnie dzięki czemu możemy sprostać wymaganiom i potrzebom stawianym przez nowoczesne warsztaty i serwisy obsługujące samochody osobowe, dostawcze, oraz motocykle. Realizujemy i pomagamy finansować zakupy pojedynczych elementów wyposażenia serwisu jak i duże projekty kompletnego wyposażenia stacji diagnostycznych, oraz warsztatów.


Naszym Partnerom oferujemy także oprogramowanie do wszelkiego rodzaju urządzeń diagnostycznych, a także pomoc i wsparcie nie tylko w chwili sprzedaży, ale przez cały okres użytkowania!


Dużym zainteresowaniem cieszą się cyklicznie organizowane szkolenia prowadzone przez najlepszych specjalistów na rynku, które dla współpracujących warsztatów są nieodpłatne.


Współpracując z najlepszymi dostawcami oferujemy naszym partnerom możliwość wstąpienia do jednej z sieci pozostając w pełni niezależnym serwisem (m.in. AutoCrew, Profi Auto, TRW) oraz podpisania umów modułów BBS i BIS Bosch (układy hamulcowe lub układy wtryskowe). Uczestniczymy także w programie lojalnościowym dla warsztatów Bosch eXtra dając możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród. Posiadamy specjalny program dla Bosch Serwisów umożliwiający osiągnięcie większych korzyści niż oferuje konkurencja.


Ponadto organizujemy ciekawe promocje okresowe, elastyczne podejście do zakupów pakietowych, oraz co roku w ostatni weekend maja zapraszamy do odwiedzenia jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce - ProfiAuto Show w Katowicach oferując darmowe wejściówki.

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony