Strona główna Aktualności Wydarzenia Podziękowania od TŻ Ostrovia za wsparcie w sezonie 2020

Podziękowania od TŻ Ostrovia za wsparcie w sezonie 2020

28 marca 2021

Towarzystwo Żużlowe Ostrovia podziękowało firmie M-MOT za wsparcie w sezonie 2020. W Magazynie Centralnym przy ulicy Wrocławskiej 93F gościliśmy trenera drużyny, Mariusza Staszewskiego.

 

Sezon 2020 był trudny dla żużlowych klubów. Pandemia koronawirusa sprawiła, że na trybuny mogła wejść tylko połowa lub 25 proc. kibiców. Niektóre zawody musiały zostać rozegrane za zamkniętymi drzwiami.Zespół prowadzony przez Mariusza Staszewskiego zajął szóste miejsce w ligowej tabeli, utrzymując się w gronie pierwszoligowców.

 

Ostrovia rozpocznie nowy sezon od wyjazdowego pojedynku z Abramczyk Polonią Bydgoszcz (4 kwietnia).

 

Sławomir Błaszczyk, prezes M-MOT: 

Kończąc sezon 2020 nie przypuszczaliśmy, że epidemia na wiosnę zamiast wygasać przybierze na sile i nie pozwoli rozpocząć rozgrywek z kibicami na trybunach. Pozostaje nam wierzyć, ze sytuacja się zmieni i za niedługo będziemy mogli oglądać ściganie na ostrowskim stadionie na żywo. Musimy być cierpliwi.

 

Pandemia niszczy nie tylko sport, ale też nasze biznesy.

 

Życzę całemu teamowi Ostrovii i wszystkim kibicom dużo zdrowia. Do zobaczenia na stadionie.

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony