Strona główna Aktualności Wydarzenia Partnerzy Handlowi M-MOT wyróżnieni na III Regionalnej Konferencji ProfiAuto Serwis

Partnerzy Handlowi M-MOT wyróżnieni na III Regionalnej Konferencji ProfiAuto Serwis

29 listopada 2019

9 listopada w Poznaniu odbyła się III Regionalna Konferencja ProfiAuto Serwis. Liczne wyróżnienia otrzymali Partnerzy Handlowi firmy M-MOT. Podczas wydarzenia podsumowano dotychczasowe działania i przedstawiono plany na przyszłość. W imprezie uczestniczyło ponad 200 gości.


Spotkania ProfiAuto Serwisów na regionalnych konferencjach to nowe przedsięwzięcie, które pozwala na wymianę doświadczeń, podsumowanie działań oraz rozmowę na temat planów rozwojowych. Wydarzenie podzielono na dwie części. W pierwszej przedstawiciele ProfiAuto zaprezentowali aktualne trendy rynkowe, proces segmentacji klientów warsztatów oraz wyzwania wynikające ze zmian prawnych na rynku automotive.


W części rozrywkowej wystąpił Piotr Bałtroczyk. Znany satyryk i prezenter telewizyjny przygotował dedykowany stand-up. O magiczny klimat wydarzenia zadbał z kolei iluzjonista znany z popularnych, telewizyjnych programów rozrywkowych.


Podczas regionalnej konferencji w Poznaniu wyróżniono też czołowe ProfiAuto Serwisy. W tym gronie znaleźli się Partnerzy Handlowi firmy M-MOT. Wszystkim gratulujemy za osiągnięcia w 2019 roku.


Wyróżnienia:
Mechanika Samochodowa Automark Sawicki od firmy FEBI


Autoserwis Grzela Tomasz od firmy Schaeffler i ZF


WRONA AUTO SERWIS Jarosław Wrona od firmy ATE


Certyfikaty ProfiAuto Serwisów otrzymali:
Serwis Opon Inż. Michał Błoch


Mechanika Pojazdowa Waldemar Florczyk


Glinkowski Marian Auto-Trade


Autoserwis Mechanika Pojazdowa Karol Piekarski


Moto Fornal Bartosz Fornalczyk

 

Wszystkim wyróżnionym składam serdeczne gratulacje. Wyrażam uznanie dla Właścicieli ProfiAuto Serwisów, które otrzymały Certyfikaty. Jest to efekt Waszej ciężkiej pracy i profesjonalizmu.

Wszystkim naszym Partnerom Handlowym obecnym na Konferencji oraz tym nieobecnym dziękuję za udział w projekcie ProfiAuto. Wierzę, że w przyszłości nasza współpraca oparta na partnerstwie będzie dalej tak efektywna i wspólnie będziemy pracować na siłę marki ProfiAuto.


Prezes Zarządu M-MOT

Sławomir Błaszczyk


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony