Strona główna Aktualności Wydarzenia Siedemnasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

Siedemnasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

20 sierpnia 2019

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury siedemnastego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT. Drugi tegoroczny numer stoi pod znakiem techniki. Na kilku stronach staraliśmy się wyjaśnić, dlaczego producenci decydują się na bardzo dziwne i kontrowersyjne rozwiązania. Wiele projektów koncepcyjnych nie ma szans wejść w życie. Słowo klucz to marketing.

 

Czy 2020 będzie rokiem hybryd? Wszystko na to wskazuje. Unia Europejska nie żartuje i chce wymóc na koncernach kolejne ustępstwa. Staraliśmy się wiec wyjaśnić najprostszym językiem, jak działają hybrydy. Gdy wejdzie się w szczegóły, sprawy stają się jednak bardziej skomplikowane.

 

W teście pojawił się tym razem samochód znany wszystkim – Ford Focus. To już kolejna generacja tego modelu. Testowana wersja naprawdę przypadła nam do gustu. Tym bardziej, że jest dostępna za bardzo rozsądną cenę.

Magazyn M-MOT dostępny jest w naszych punktach sprzedaży na terenie Południowej Wielkopolski. Tym, którzy nie będą mogli dotrzeć do wersji papierowej polecamy wydanie internetowe.

 

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony