Strona główna Aktualności Wydarzenia M-MOT oficjalnym dystrybutorem Prodig-Tech

M-MOT oficjalnym dystrybutorem Prodig-Tech

16 kwietnia 2016

M-MOT Sp. z o.o. został oficjalnym dystrybutorem Prodig-Tech. Firma jest polskim producentem mierników grubości lakieru. Wysoka jakość produktów została nagrodzona certyfikatem konsumenckim i godłem "najlepsze w Polsce". Posiadają one również pozytywne rekomendacje ubezpieczalni Warta.

 

O Prodig-Tech
Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów mierników grubości lakieru, zajmujemy się tą dziedziną od blisko dekady.


Posiadamy mierniki do blach stalowych jak i aluminiowych. Za pomocą miernika możemy zbadać pojazd, który zamierzamy kupić. Niestety większość samochodów 10-letnich posiada jakieś większe bądź mniejsze naprawy blacharskie. Bardzo ciężko je wykryć osobie, która nie jest lakiernikiem. Pomocą jest właśnie miernik grubości lakieru.


Nasze mierniki używane są w licznych punktach ASO.


Znane są prawie na całym świecie m.in. w USA, Kanadzie, Niemczech, Rosji, Bułgarii, Węgrzech, Turcji a nawet w Arabii Saudyjskiej... W samej Polsce sprzedaliśmy ich kilkadziesiąt tysięcy. Zaufaj profesjonalistom z doświadczeniem w dziedzinie elektroniki.

 « powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony