Strona główna Aktualności Porady

Porady

13 stycznia 2020

Zimowe szaleństwo. Ferie czas start!

Fani białego szaleństwa pakujcie walizki – sezon narciarski czas start! Jak najlepiej zapakować auto, co warto przygotować przed podróżą i jakie szlaki w Europie będą najlepszym.. więcej »

Wiosenne porządki
29 marca 2019

Wiosenne porządki

Coraz dłuższe dni, słoneczna i ciepła aura kuszą, żeby pożegnać się z zimą na dobre. Jak przygotować samochód do wiosny? Niska temperatura, śnieg, sól, wilgoć czy jazda w.. więcej »

16 lipca 2019

Przygotowany zawsze ubezpieczony

Kiedy decydujesz się na wyjazd na wakacje własnym samochodem, niezwykle ważne jest dobre przygotowanie auta do podróży. Niewiele osób zdaje sobie sprawę jak istotne jest.. więcej »

Mokro, ślisko, pochmurnie
21 listopada 2016

Mokro, ślisko, pochmurnie

Szybciej zapadający zmrok w połączeniu z opadami deszczu, mgłą oraz mokrą i czasem oblodzoną nawierzchnią daje ekstremalne warunki jazdy, wymagające od kierowców nie lada.. więcej »

Bezpiecznie na groby
30 października 2016

Bezpiecznie na groby

Listopadowy długi weekend to czas wzmożonego ruchu w okolicach cmentarzy. Kierowcy powinni liczyć się z korkami, utrudnieniami na parkingach oraz zmianami w organizacji ruchu. Planując wyjazdy.. więcej »

Jedź swoim torem
30 sierpnia 2016

Jedź swoim torem

Niebezpieczne zjeżdżanie samochodów na sąsiedni pas ruchu, zwłaszcza na zakrętach oraz przekraczanie linii wyznaczającej granice toru jazdy to tylko niektóre z bardzo.. więcej »

Niebezpieczne mrozy
07 stycznia 2016

Niebezpieczne mrozy

Nowy Rok przywitał kierowców śniegiem, bardzo niskimi temperaturami i mrożącym wiatrem. W takich warunkach jazda samochodem bywa bardzo niebezpieczna, dlatego trenerzy Szkoły Bezpiecznej.. więcej »

Mroźno, ślisko i słonecznie
30 października 2015

Mroźno, ślisko i słonecznie

Jesienią pogoda zastawia na kierowców pułapki w postaci liści, mgieł, przymrozków i oślepiającego słońca nad horyzontem. W takich okolicznościach niebezpieczeństwo kolizji.. więcej »

12
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony