Strona główna Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia

30 listopada 2015

Katalogi TecDOC - Nowa edycja!

Informujemy, iż przyjmujemy już zamówienia na nową edycję katalogu TecDOC (I.2016).   Cennik netto TecDOC I.2016: Wszystkie podane ceny nie zawierają podatku VAT w wysokości.. więcej »

Wizyta Demo Vanów [FOTORELACJA]
02 listopada 2015

Wizyta Demo Vanów [FOTORELACJA]

W minionym tygodniu w siedzibie naszej firmy i siedmiu filiach gościliśmy Demo Vany – Hazet, ProfiAuto i KS Tools. Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia. Demo Vany.. więcej »

Demo Vany w M-MOT!
27 października 2015

Demo Vany w M-MOT!

Od środy w naszej firmie pojawią się 3 Demo Vany - ProfiAuto, KSTools i Hazet.    Plan postojów: Środa 28.10 9:00-14:00 Ostrów Wielkopolski, ul. Wrocławska 93F.. więcej »

Opony zimowe w ofercie M-MOT
06 października 2015

Opony zimowe w ofercie M-MOT

Ponad 400 sztuk opon zimowych dostępnych  od ręki w ofercie M-MOT. Kolejne 4000 możemy dostarczyć na następny dzień. W ofercie wersje budżetowe, średnie i premium do aut osobowych,.. więcej »

Największy magazyn części zamiennych w regionie już otwarty!
07 września 2015

Największy magazyn części zamiennych w regionie już otwarty!

W dniu 7 września uruchomiliśmy Centrum Dystrybucji M-MOT zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej 93F na terenie Ostrowskiego Parku Przemysłowego. Nowy magazyn centralny o powierzchni 2 tysięcy.. więcej »

Drugi numer Magazynu M-MOT dostępny w punktach sprzedaży i Internecie
01 września 2015

Drugi numer Magazynu M-MOT dostępny w punktach sprzedaży i Internecie

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury drugiego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT. Prezentujemy w nim test nowej Skody Fabii. Relacjonujemy również targi ProfiAuto.. więcej »

01 lipca 2015

Akcja "Bądź widoczny z ProfiAuto!"

W dniach 2 - 6 lipca dokonaj dowolnego zakupu w naszym sklepie, a na hasło: "Wirtualna Polska" otrzymasz gratis w postaci opaski odblaskowej. więcej »

ProfiAuto Show 2015 [GALERIA]
27 maja 2015

ProfiAuto Show 2015 [GALERIA]

W miniony weekend w Katowicach odbyła się jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – ProfiAuto Show 2015. Targi przyciągnęły zarówno profesjonalistów jak i.. więcej »

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony