Strona główna Aktualności Wydarzenia

Wydarzenia

08 kwietnia 2015

Sprzęt za złotówkę

M-MOT sp. z o.o. oferuje swoim Partnerom Handlowym możliwość uzyskania zwrotu części lub całości kosztów wyposażenia warsztatowego.   Korzyści płynące ze współpracy.. więcej »

03 marca 2015

Nowa dostawa opon

Największy w regionie wybór opon dostępnych od ręki (ponad 300 szt.) a kolejne 8000 na następny dzień. W ofercie wersje budżetowe, średnie i premium do aut osobowych,.. więcej »

01 marca 2015

Polub naszą stronę na Facebooku!

Zapraszamy do dołączenia do grona osób śledzących nasz profil na Facebooku. Nasi fani jako pierwsi dowiadują się o nowościach i promocjach. www.facebook.com/mmotspzoo   więcej »

Wypożycz i wypróbuj tester Bosch KTS 340
26 lutego 2015

Wypożycz i wypróbuj tester Bosch KTS 340

Jesteś zainteresowany zakupem testera diagnostycznego? Tylko teraz możesz wypożyczyć i przetestować zaawansowany tester firmy Bosch.   W związku z bardzo dużym zainteresowaniem.. więcej »

27 stycznia 2015

Filia Krotoszyn – Nowa lokalizacja oraz nowy numer telefonu

Szanowni Klienci. Uprzejmie informujemy, że z dniem 26 stycznia 2015 uległa zmianie lokalizacja filii w Krotoszynie. Nowa siedziba mieści się przy ulicy Mickiewicza 9. Dzięki przeprowadzce.. więcej »

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony