Strona główna Aktualności Wydarzenia Wizyta Demo Vanów [FOTORELACJA]

Wizyta Demo Vanów [FOTORELACJA]

02 listopada 2015

W minionym tygodniu w siedzibie naszej firmy i siedmiu filiach gościliśmy Demo Vany – Hazet, ProfiAuto i KS Tools. Poniżej prezentujemy fotorelację z tego wydarzenia.


Demo Vany zostały specjalnie stworzone by mechanik mógł wszystkiego dotknąć i wypróbować każde z oferowanych narzędzi. Opisy w internecie często mocno odbiegają od prawdy. Katalogi i foldery reklamowe mamią i obiecują cuda - w Demo Vanie wszystko jest rzeczywiste i namacalne. W odróżnieniu od innych wystaw można porównać narzędzia pod względem jakości i precyzji wykonania oraz przydatności - czym podyktowana jest cena za narzędzie. Demo Van pomaga rzetelnie ocenić wartość dobrych narzędzi i pomóc w ich wyborze. W Demo Vanie można zapoznać się z nowościami i narzędziami specjalistycznymi. Wyjątkowa konstrukcja pozwala wyposażyć Demo Van w przekrojową ofertę i zmieniać ją w miarę potrzeby aby każdy klient znalazł dla siebie coś interesującego.

 « powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony