Strona główna Aktualności Wydarzenia Największy magazyn części zamiennych w regionie już otwarty!

Największy magazyn części zamiennych w regionie już otwarty!

07 września 2015

W dniu 7 września uruchomiliśmy Centrum Dystrybucji M-MOT zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej 93F na terenie Ostrowskiego Parku Przemysłowego.

Nowy magazyn centralny o powierzchni 2 tysięcy metrów kwadratowych został wyposażony w wielopoziomowy system regałowy Mecalux z windą grawitacyjną. Nowoczesne rozwiązania magazynowe podniosą jakość świadczonych przez nas usług, poprawią logistykę i co najważniejsze będziemy mogli szybciej zaopatrzyć naszych Partnerów Handlowych. Wdrożyliśmy nowoczesny system sprzedażowy oraz logistyczno – magazynowy oparty m.in. na czytnikach i kodach kreskowych. Towar będzie dostarczany z sektorów do sortowni, a następnie do miejsca wydania i transportu. Trzykrotna kontrola towaru przed wyjazdem do naszych Partnerów Handlowych i filii zmniejszy ryzyko błędu do minimum. Wielopoziomowa zabudowa dużej powierzchni magazynowej pozwoli nam wreszcie zwiększyć asortyment.

 

Centrum Dystrybucji M-MOT to również inwestycja w rozwój i warunki pracy naszych pracowników. Zatrudniliśmy już nowych pracowników i planujemy dalsze zwiększanie kadr.

 

Dział Handlowy czynny jest w godz. 8.00 – 19.00 od poniedziałku do piątku i 8.00 – 15.00 w soboty. Zapraszamy Państwa do naszej nowej lokalizacji.« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony