Strona główna Aktualności Wydarzenia ProfiAuto Show 2015 [GALERIA]

ProfiAuto Show 2015 [GALERIA]

27 maja 2015

W miniony weekend w Katowicach odbyła się jedna z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce – ProfiAuto Show 2015. Targi przyciągnęły zarówno profesjonalistów jak i fanów motoryzacji. W katowickiej imprezie wzięła również udział grupa ponad stu Partnerów Handlowych firmy M-MOT.


Organizatorzy w tym roku zdecydowali się przenieść część wystawową z katowickiego Spodka na tereny pobliskiego Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Blisko 140 wystawców zajęło halę o powierzchni 8 tysięcy m2. W Spodku odbyły się wieczorna imprezy – FMX & Music Show. Wśród zawodników wykonujących efektowne ewolucje był między innymi dwukrotny mistrz Polski – Artur Puzio. Oprócz niego startowali freestylerzy z Niemiec, Finlandii, Słowenii, Czech i Węgier. Podniebnym ewolucjom towarzyszyły występy zespołów Acid Drinkers i Yuma.


Targi ProfiAuto Show 2015 to nie tylko możliwość zapoznania się z najnowszą ofertą krajowych i zagranicznych producentów część i akcesoriów motoryzacyjnych, ale także okazja do powiększenia swojej wiedzy. Organizatorzy zadbali o różnorodność szkoleń, które odbywały się w czterech salach.


Nie zabrakło również elementów rozrywkowych. Na stoiskach wystawców odbywały się pokazy barmańskie, występy taneczne i konkursy z nagrodami. Przed Spodkiem można było podziwiać Monster Trucki, modele samochodów spalinowych i zawody dB Drag Racing.


Na katowickich targach sporo można było dowiedzieć się o bezpieczeństwie. Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach przygotowała specjalną strefę, w której znajdowały się symulatory dachowania, miasteczko ruchu drogowego i rowerowy tor przeszkód. Chętni mogli przejść kurs pomocy przedmedycznej.« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony