Strona główna Aktualności Wydarzenia M-MOT partnerem warsztatów "Straż w terenie"

M-MOT partnerem warsztatów "Straż w terenie"

07 sierpnia 2023

W niedzielę 23 lipca 2023 odbyły się warsztaty doskonalące z zakresu użytkowania pojazdów gaśniczych poza infrastruktura drogową dla kierowców jednostek OSP z terenu powiatu ostrowskiego oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej PSP w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Partnerem wydarzenia była Firma M-MOT, która przekazała jednostkom oraz instruktorom okolicznościowe upominki. Wśród nich były między innymi zestawy kluczy.

 

Warsztaty zostały przeprowadzone w formie teoretycznej i praktycznej. Wzięło w nich udział blisko 60 strażaków OSP i PSP. Część teoretyczna oraz podsumowanie ćwiczeń odbyło się w siedzibie OSP Parczew, gdzie poruszane były m.in. kwestie obsługi wyciągarek oraz działania napędów w pojazdach uczestniczących w warsztatach.

 

Następnie uczestnicy szkolenia udali się na teren byłej piaskowni w miejscowości Bibianki. Tam strażacy mogli wcześniej pozyskaną teorię przełożyć na praktykę. Zajęcia prowadzone były w urozmaiconym terenie pod okiem doświadczonych instruktorów z Fundacji Ogólnopolskie Porozumienie Ochotniczych Straży Pożarnych.

 

ZOBACZ FOTORELACJĘ:

 

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony