Strona główna Aktualności Wydarzenia M-MOT z nagrodą w promocji "Samochodowy Konkurs Roku"

M-MOT z nagrodą w promocji "Samochodowy Konkurs Roku"

23 marca 2021

5 marca 2021 roku firma M-MOT odebrała nagrodę w promocji "Samochodowy Konkurs Roku". Organizatorem konkursu była firma Moto-Profil. Promocja była kierowana do Partnerów Handlowych. Konkurs wspierali najwięksi producenci części samochodowych. Pulę nagród stanowiły 24 samochody - Ople Corsa Elegance.

 

Wręczenie nagrody odbyło się w siedzibie Moto-Profil w Chorzowie w obecności przedstawicieli zarządów Moto-Profil i M-MOT oraz przedstawiciela Tenneco Automotive, Partnera konkursu. Klucze do samochodu przekazał Wiceprezes Zarządu Moto-Profil, Adam Kapek na ręce Sławomira Lizakowskiego, Pełnomocnika Zarządu M-MOT ds.Sprzedaży. Podziękowanie za zaangażowanie i wyniki sprzedaży produktów MONROE przekazał Andrzej Gajdziński z Tenneco Automotive.

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2022 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony