Strona główna Aktualności Wydarzenia M-MOT wspiera ostrowski żużel

M-MOT wspiera ostrowski żużel

29 czerwca 2020

M-MOT pozostaje partnerem Towarzystwa Żużlowego Ostrovia w sezonie 2020. Do podpisania umowy doszło w siedzibie firmy przy ulicy Wrocławskiej 93F.

 

M-MOT wspiera ostrowski żużel od kilku lat. Współpraca z TŻ Ostrovia rozpoczęła się w 2017 roku po reaktywacji dyscypliny w Ostrowie Wielkopolskim. W tym czasie nowy klub zdążył wywalczyć awans do pierwszej ligi. W ubiegłym sezonie do końca walczył PGE Ekstraligę, ulegając nieznacznie w finałowym dwumeczu ROW Rybnik.


- Pandemia koronawirusa spowodowała, że bieżący rok jest i będzie bardzo trudny dla przedsiębiorców, a dla sportowców to trudny sezon. Skutki pandemii odczuł niemal każdy przedsiębiorca bez względu na wielkość swojego biznesu. Mocno obniżyły się przychody firm, a w niektórych branżach spadły niemal do zera, co przełożyło się na finanase przedsiębiorstw. Z powodu mniejszych wpływów ze strony sponsorów, partnerów oraz samorządów budżety klubów mocno zmalały. Przedsiębiorcy zmagali się z problemem ratowania własnych firm i utrzymania miejsc pracy, a samorządy i lokalane władze przeznaczały środki na walkę z epidemią. Tak dzieje się do dziś. Wirus czały czas jest wśród nas. Są branże, które do dzisiaj nie mogą funkconować na sto procent. Poza sferą finansową jest jeszcze aspekt sportowy. Zawodnicy ciężko pracowali i inwestowali w sprzęt, aby w sezonie jak najlepiej zaprezentować się kibicom i w swoich klubach. Niestety, obecna sytuacja nie pozwala na ściganie się przy pełnym stadionie fanów żużla, co dla zawodnika jest sytuacją zupełnie nową. Jako partner TŻ Ostrovia, ale przede wszystkim jako kibic cieszę się, że włdze klubu, zawodnicy i trener w obecnej trudnej sytuacji znaleźli pomysł na funkcjonowanie klubu. Wierzę, że nasi żużlowcy odwzajemnią się sportową walką na torze i dostarczą nam, kibicom ostrowskiego żużla nie mniej emocji jak w ubiegłym sezonie. Życzę zdrowia i sukcesów - powiedział Sławomir Błaszczyk, prezes firmy M-MOT.

 

 

Sezon z powodu pandemii koronawirusa ruszy dopiero 11 lipca. Kibice będą mogli pojawić się na trybunach, ale w ograniczonej liczbie. Ostrovia sprzedała już blisko dwa tysiące karnetów.

 

- Zachęcam wszystkich do kibicowania. Niestety nie tylko na trybunach, ale też przed telewizorem. Ostro po swoje! - zaapelował trener Ostrovii, Mariusz Staszewski, który gościł w siedzibie firmy M-MOT.

 

Ostrovia zainauguruje rozgrywki 11 lipca. Pierwszym rywalem ostrowskiego klubu będzie Abramczyk Polonia Bydgoszcz.


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony