Strona główna Aktualności Wydarzenia M-MOT wśród zwycięzców Mega Promocji Moto-Profil

M-MOT wśród zwycięzców Mega Promocji Moto-Profil

01 kwietnia 2020

M-MOT znalazł się wśród zwycięzców Mega Promocji Moto-Profil 2020. Nagrodzonych zostało trzynaście firm, które otrzymają Opla Combo.

 

Mega Promocji przyświecało hasło "Bądź najlepszy w rankingu i wygraj Opla Combo". Zadaniem uczestników było dokonanie jak największych zakupów promowanych produktów. Wzięli w niej udział partnerzy Moto-Profil z Polski, Czech i Słowacji. Rywalizacja trwała od 1 sierpnia 2019 do 31 stycznia 2020. Do wygrania było trzynaście samochodów Opel Combo o łącznej wartości ponad miliona złotych.

 

W gronie zwycięzców są:
A&M Consultants, AUTO EXPRESS, AZ CAR, CAREX NR 1, DARMA, FULL CAR, INTER AUTO, M-MOT, MOKAR, MOTOSTACJA, MROAUTO AUTODÍLY, POLAMEL oraz R.K. NIEDZIAŁEK.

Oficjalne wręczenie nagród miało się odbyć 31 marca w siedzibie Moto-Profil. Ze względu na bieżącą sytuację zrezygnowano z organizacji wydarzenia, a samochody poczekają na szczęśliwców w Chorzowie – tak długo, jak będzie trzeba. Każdy z partnerów odbierze nagrodę indywidualnie, w dogodnym dla siebie momencie.

 

Partnerami promocji były firmy: Bosch, Blue Print, Febi Bilstein, Monroe, Schaeffler, Valeo oraz Varta.


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony