Strona główna Aktualności Wydarzenia Automotive Parts Expo – targi techniki motoryzacyjnej

Automotive Parts Expo – targi techniki motoryzacyjnej

10 października 2019

W dniach 25-27 października w Ptak Warsaw Expo odbędą się targi techniki motoryzacyjnej – Automotive Parts Expo. Podczas targów można poznać nowinki technologiczne związane z branżą, skonsultować się z ekspertami, wziąć udział w pokazach i innych atrakcjach. Chętnym, którzy chcą wziąć udział w imprezie, szczegółowych informacji udzielą Opiekunowie Regionu M-MOT.

 

Targi techniki motoryzacyjnej Automotive Parts Expo działają na dwóch płaszczyznach – biznesowej i naukowej. To nie tylko miejsce spotkań, ale także szkoleń i konferencji dla profesjonalistów.
 

Automotive Parts Expo to jeden z głównych punktów kontaktowych dla producentów samochodów i dystrybutorów części zamiennych, warsztatów naprawczych poszukujących nowych produktów, usług lub partnerów biznesowych. To także przestrzeń spotkań, w której pasjonaci motoryzacji i partnerzy rynku automotive mogą nawiązać lub umocnić kontakty biznesowe i zapoznać się z nowymi trendami w branży.

 

Miejsce targów – Ptak Warsaw Expo

Ptak Warsaw Expo to jedyne w Polsce centrum targowe o tak wyjątkowej lokalizacji. Położone jest zaledwie 10 minut jazdy samochodem od międzynarodowego portu lotniczego im. Chopina oraz 15 minut jazdy od ścisłego centrum Warszawy. Położenie obiektu przy zbiegu najważniejszych dróg krajowych S7 i S8 oraz węzła dróg ekspresowych z autostradą A2 stwarza idealne warunki dojazdu ze wszystkich kierunków Polski.

 

Opiekunowie Regionu M-MOT – kontakt

Marcin Kędzia, tel. 515 093 163
Paweł Kaczocha, tel. 518 666 787
Artur Stawicki, tel.: 503 402 002

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony