Strona główna Aktualności Wydarzenia Szesnasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

Szesnasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

29 kwietnia 2019

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury szesnastego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT. Byliśmy na targach Geneva International Motor Show, skąd przygotowaliśmy obszerną relację. W teście sprawdziliśmy, jak prowadzi się Mercedes klasy A, który w ostatnich latach przeszedł spore zmiany.

 

Nieco inaczej niż zazwyczaj rozłożyliśmy akcenty. Naszym Partnerom Handlowym dedykujemy większy i bardziej rozbudowany dział warsztatowy.

 

Nie mogliśmy też pominąć wydarzenia roku w motorsporcie. O powrocie Roberta Kubicy do Formuły 1 pisały media na całym świecie. Nie bez przyczyny, bo to zjawisko bez precedensu. Polak ma już za sobą debiut. Wiemy, że bez spektakularnego rezultatu, ale o taki będzie w tym sezonie trudno…

 

Magazyn M-MOT dostępny jest w naszych punktach sprzedaży na terenie Południowej Wielkopolski. Tym, którzy nie będą mogli dotrzeć do wersji papierowej polecamy wydanie internetowe.

 

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony