Strona główna Aktualności Wydarzenia Piętnasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

Piętnasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

10 stycznia 2019

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury piętnastego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT. Tym razem testowaliśmy Alpine A110. Nasz tester zapewnia, że wrażeniami z jazdy przebija Porsche Caymana.

Na stronach naszego magazynu mieszamy przeszłość z przyszłością. Prezentujemy najdroższe samochody sprzedane kiedykolwiek na aukcjach. Nieco dalej – w dziale technika – można przeczytać o samochodach elektrycznych w Polsce. Nadal jest daleko od ideału, ale ich liczba rośnie.

 

Byliśmy też na targach Automechanika 2018 we Frankfurcie. Nie ominą więc was najnowsze rozwiązania technologiczne i debiuty na rynku aftermarket. W dziale sport piszemy o dwóch wielkich postaciach polskiego sportu – Tomaszu Gollobie i Agnieszce Radwańskiej.

 

Magazyn M-MOT dostępny jest w naszych punktach sprzedaży na terenie Południowej Wielkopolski. Tym, którzy nie będą mogli dotrzeć do wersji papierowej polecamy wydanie internetowe.

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony