Strona główna Aktualności Wydarzenia Czternasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

Czternasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

12 listopada 2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury czternastego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT. Na okładce dumnie prezentuje się Porsche 911 GT3 RS. Ten wyróżniający się samochód był przez kilka godzin w rękach naszego testera.

 

Podróż po stronach magazynu zaczynamy jednak od nowości, a tam nie zabrakło modeli, na których warto zawiesić oko. Niezwykle ucieszyło nas zaproszenie na szkolenie Mercedes-Benz Safety Experience, gdzie poznaliśmy odpowiedź na pytanie: „jak bezpiecznie poruszać się po drodze?”. Dowiedzieliśmy się też, ilu zbędnych nawyków nabyliśmy dotychczas za kółkiem.

 

Z dużą radością prezentujemy relację z I Mini Targów Motoryzacyjnych M-MOT. 1 września gościliśmy ponad 400 Partnerów Handlowych, dla których przygotowaliśmy bogaty program artystyczny.

 

Sezon urlopowy powoli dobiega końca, ale dla spóźnialskich mamy propozycję wartą rozważenia. W Porto nawet późną jesienią jest 22-25 stopni.

 

Magazyn M-MOT dostępny jest w naszych punktach sprzedaży na terenie Południowej Wielkopolski. Tym, którzy nie będą mogli dotrzeć do wersji papierowej polecamy wydanie internetowe.

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony