Strona główna Aktualności Wydarzenia I Mini Targi Motoryzacyjne M-MOT

I Mini Targi Motoryzacyjne M-MOT

05 września 2018

W sobotę (1 września) w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym Borowianka mały miejsce I Mini Targi Motoryzacyjne firmy M-MOT połączone ze spotkaniem Partnerów Handlowych. W Ostrowie Wielkopolskim gościliśmy ponad 400 osób, głównie właścicieli warsztatów samochodowych.

 

Podczas I Mini Targów Motoryzacyjnych M-MOT można było zapoznać się z ofertą czołowych dostawców narzędzi i wyposażenia warsztatowego oraz części zamiennych. Do dyspozycji gości były trzy demo-vany oraz stoiska takich producentów jak Bosch, NGK, SKF, King-Tony, Castex, Gudepol, M7.

 

Nasze wydarzenie wsparli nasi wieloletni partnerzy i przyjaciele – Bosch, SKF, NGK, Tenneco, Kamoka, Febi Bilstein oraz firma Moto-Profil. Podczas imprezy można było również zapoznać się z ofertą sieci ProfiAuto.

 

Targi motoryzacyjne rozpoczęły się od przemówienia prezesa M-MOT – Sławomira Błaszczyka, który podziękował Partnerom Handlowym za wieloletnią współpracę oraz zaufanie. Partnerstwo było motywem przewodnim wydarzenia.

 

Dla naszych gości przygotowaliśmy bogaty program artystyczny. Na scenie zaprezentował się Teatr Improkracja. To jedna z pierwszych grup, która nie przygotowuje scenariusza występu. Scenki bazują na pomysłach przedstawionych przez publiczność. Tych było wiele, a artyści po zakończeniu występu podkreślali znakomitą interakcję z widzami.

 

Wydarzenie zakończył występ doświadczonego teatru ognia i światła Lascar. Czterech artystów przedstawiło ponad 20-minutowy pokaz. Goście oglądali akrobacje szczecińskiej grupy z dużym podziwem. Całości akompaniowała nastrojowa, dynamiczna muzyka.« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony