Strona główna Aktualności Wydarzenia Trzynasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

Trzynasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

22 sierpnia 2018

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury trzynastego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT.  Przez kilka godzin w naszych rękach był Mercedes Maybach s650 Cabriolet. Wzięliśmy pod lupę każdy element tego supersamochodu. W klasycznym teście sprawdziliśmy Smarty. Jeden z nich to elektryczna odmiana, natomiast druga - usportowiona.

 

W ostatnich miesiącach sporo mówi się o technice, dlatego przygotowaliśmy obszerny artykuł, w którym szczegółowo opisujemy czujniki i systemy bezpieczeństwa. Jeśli jeszcze w głowie wam wakacyjne podróże, to zapraszamy na Lazurowe Wybrzeże. Ten region Francji można eksplorować na kilka sposobów. 

 

Magazyn M-MOT dostępny jest w naszych punktach sprzedaży na terenie Południowej Wielkopolski. Tym, którzy nie będą mogli dotrzeć do wersji papierowej polecamy wydanie internetowe.

 

 

 


 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony