Strona główna Aktualności Wydarzenia III turniej motoryzacyjny w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU

III turniej motoryzacyjny w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU

03 kwietnia 2018

26 marca 2018 roku w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU odbyła się kolejna edycja szkolnego turnieju motoryzacyjnego. Wzięły w nim udział trzyosobowe reprezentacje klas drugich i trzecich. Turniej składał się z czterech etapów. Pojawiły się w nich pytania z wiedzy motoryzacyjnej i diagnozowania pojazdów oraz zadania praktyczne.


Licznie zebrana publiczność dopingowała uczestników podczas prób sprawnościowych. Zwłaszcza etap, w którym drużyny rywalizowały ze sobą w pompowaniu i dokręcaniu kół, ze względu na swoją dynamikę, był atrakcyjny zarówno dla zespołów, jak i dla uczniów zasiadających na trybunach. Po niemal godzinnej rywalizacji w końcowej klasyfikacji zwyciężyła drużyna klasy ZM3a, którą reprezentowali uczniowie Krzysztof Piec, Szymon Trzęsala i Dawid Ratajczak. Zwycięzcom gratulujemy.

 

Sponsorem nagród drugi rok z rzędu była firma M-MOT. Uczestnicy mieli doskonałą okazję pokazania swojej wiedzy teoretycznej i umiejętności praktycznych w obecności naszego przedstawiciela - Pawła Kaczochy.

 « powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony