Strona główna Aktualności Wydarzenia Aplikacja ProfiAuto

Aplikacja ProfiAuto

25 lutego 2018

Nowatorska aplikacja ProfiAuto to obowiązkowa pozycja na telefonie każdego kierowcy. Dzięki niej w szybki i prosty sposób umówisz wizytę w warsztatach samochodowych należących do sieci ProfiAuto Serwis.


Krok 1 - Założenie konta i uzupełnienie danych pojazdu

Po instalacji aplikacji, pierwszym krokiem jest założenie bezpłatnego konta. Aby usprawnić korzystanie z naszej aplikacji i ułatwić mechanikowi diagnozę, należy podać dane swojego pojazdu. Można to zrobić w błyskawiczny sposób dzięki skanerowi kodów AZTEC (kodu zawierającego dane pojazdu, umieszczonego w polskich dowodach rejestracyjnych). Podane informacje (m.in. numer VIN, rocznik samochodu, wersja) zostaną przesłane warsztatowi, co skróci m.in. czas potrzebny na skompletowanie odpowiednich części samochodowych.

 

 

Krok 2 - Wybór usługi serwisowej

W następnym kroku wybieramy interesującą nas usługę. Do wyboru mamy poszczególne usterki lub niezidentyfikowany problem, ale także pakiety popularnych napraw i serwisów (np. szybki lub pełny przegląd, kontrola oraz czyszczenie systemu klimatyzacji lub badanie i naprawa układu hamulcowego).

 

Krok 3 - Wybór serwisu samochodowego

Możesz wybrać interesujący Cię serwis z listy, bądź skorzystać z mapy i znaleźć najbliższy warsztat samochodowy.

 

Krok 4 - Wybór terminu

Ostatnim etapem jest wybór terminu wizyty w serwisie samochodowym. Wybierasz datę i godzinę przyjazdu, a w kolejnych etapach warsztat wyznaczy termin odbioru samochodu.

 

Po wykonaniu usługi możesz wyrazić opinię dotyczącą jej poszczególnych składowych. Wszystkie wykonane usługi serwisowe oraz naprawy znajdują się w historii zgłoszeń, co pozwala na prowadzenie szczegółowej dokumentacji serwisowej pojazdu.

 

Korzystanie z aplikacji jak również posiadanie konta klienta ProfiAuto jest całkowicie bezpłatne.


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2024 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony