Strona główna Aktualności Wydarzenia Jedenasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

Jedenasty numer Magazynu M-MOT w punktach sprzedaży i Internecie

20 grudnia 2017

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury jedenastego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT. W nim między innymi test  Nissana GT-R, którym nietypowo wyjechaliśy na tor Pixers Ring. Obszernie opisujemy też, z jakich smartfonów najlepiej korzystać w warsztacie. To urządzenia, które mogą znacząco ułatwić pracę. Radzimy też co zrobić, żeby nie zaskoczył nas biały puch na drodze. Obszernie podsumowujemy miniony sezon na torach Formuły 1. Najwięcej miejsca poświęcamy najlepszemu Lewisowi Hamiltonowi. Oceniliśmy też usługę carsharingu, która przebojem wdarła się do największych polskich miast. Na 60 stronach naszego magazynu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Magazyn M-MOT dostępny jest w naszych punktach sprzedaży na terenie Południowej Wielkopolski. Tym, którzy nie będą mogli dotrzeć do wersji papierowej polecamy wydanie internetowe.

 

 

 


 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony