Strona główna Aktualności Wydarzenia M-MOT partnerem programów „Ostrowska Karta Rodziny 3+” i „Ostrowska Karta Seniora”

M-MOT partnerem programów „Ostrowska Karta Rodziny 3+” i „Ostrowska Karta Seniora”

27 lutego 2017

M-MOT Sp. z o.o. został partnerem programów Ostrowska Karta Rodziny 3+ i Ostrowska Karta Seniora. Dla ich uczestników przygotowano szereg rabatów. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zakupów w sklepie przy ulicy Dworcowej 16A* w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie honorowane są obie karty.

 

Ostrowska Karta Rodziny 3+
Celem programu „Ostrowska Karta Rodziny 3+” jest stworzenie systemu ulg i preferencji skierowanych do rodzin wielodzietnych zamieszkałych na terenie Ostrowa Wielkopolskiego. Adresatami programu są członkowie rodzin mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do 18 roku życia lub do 24 roku życia, jeśli dziecko uczy się lub studiuje. Potwierdzeniem uprawnień do korzystania z programu jest posiadanie Ostrowskiej Karty Rodziny 3+, którą otrzymuje każdy członek rodziny wielodzietnej spełniający kryteria. W programie może uczestniczyć każda rodzina wielodzietna, niezależnie od osiąganego dochodu. Program skierowany jest także do osób samotnie wychowujących troje i więcej dzieci.

 

Ostrowska Karta Seniora
Program „Ostrowska Karta Seniora” skierowany do mieszkańców powyżej 60. roku życia ma na celu wzmocnienie aktywności społecznej i poprawę jakości życia ostrowskich seniorów poprzez stworzenie i rozwijanie systemu ulg i preferencji, umożliwiających większy dostęp do różnorodnych produktów i usług, dóbr kultury i rozrywki oraz zachęcić do uczestnictwa w wydarzeniach społecznych, kulturalnych i sportowych.

* Sklep przy ulicy Dworcowej 16A jest jedynym punktem handlowym M-MOT Sp. z o.o., w którym honorowana jest Ostrowska Karta Rodziny 3+ i Ostrowska Karta Seniora

 


 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony