Strona główna Aktualności Wydarzenia XIV Ostrowski Rajd Pojazdów Zabytkowych [GALERIA]

XIV Ostrowski Rajd Pojazdów Zabytkowych [GALERIA]

18 lipca 2016

W dniach 1-3 lipca odbył się XIV Rajd Pojazdów Zabytkowych o Puchar Prezydenta Miasta Ostrowa Wielkopolskiego. Głównym sponsorem imprezy była firma M-MOT.


Ostrowski rajd jest jednym z największych w Polsce. Na liście startowej znalazło się 58 załóg z całego kraju. Uczestnicy startowali w kilku kategoriach. Głównym celem była popularyzacja sportów motorowych oraz zapoznanie mieszkańców z historią motoryzacji.


Tegoroczna trasa prowadziła przez Ostrów Wielkopolski i okolice. Rywalizacja odbywała się w Grabowie nad Prosną, Antoninie, a finał połączony z prezentacją miał miejsce na ostrowskim rynku.


W Konkursie Elegancji pierwsze miejsce zajął Peugeot 301 z 1933 roku. Na uwagę zasługuje fakt, że do dziś jest utrzymany w stanie fabrycznym.

 « powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony