Strona główna Aktualności Wydarzenia Trzeci numer Magazynu M-MOT dostępny w punktach sprzedaży i Internecie

Trzeci numer Magazynu M-MOT dostępny w punktach sprzedaży i Internecie

28 grudnia 2015

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do lektury trzeciego numeru naszego kwartalnika – Magazynu M-MOT. Prezentujemy w nim test Mercedesa GLE 450 AMG Coupe. Ozdabia go efektowna sesja, która została wykonana w otoczeniu naszego Magazynu Centralnego. Co prawda prawdziwa zima jeszcze nie nadeszła, ale my radzimy, jak odpowiednio przygotować się do niej. Rynek motoryzacyjny stale idzie naprzód, my  chcemy dotrzymać mu kroku, dlatego w najnowszym numerze można zapoznać się w nowinkami technicznymi. Z dużą starannością przygotowywaliśmy dział dedykowany naszym Partnerom Handlowym. W nim pojawiają się artykuły o nieuczciwych próbach zwalczania konkurencji przez ASO, zapotrzebowaniu rynku motoryzacyjnego na inżynierów i wprowadzeniu do ruchu tzw. anglików.


Magazyn M-MOT dostępny jest w naszych punktach sprzedaży na terenie Południowej Wielkopolski. Tym, którzy nie będą mogli dotrzeć do wersji papierowej polecamy wydanie internetowe.


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony