Strona główna Aktualności Promocje Perfum za zakup filtra kabinowego Bosch

Perfum za zakup filtra kabinowego Bosch

02 lipca 2020

Ruszamy z nową promocją na filtr kabinowy Bosch Filter +. Za zakup tego produktu można otrzymać perfum FOEN. Akcja trwa od 1 lipca do końca sierpnia lub wyczerpania zapasów. 

 

Bosch FILTER+ chroni alergików przed pyłkami, a wielofunkcyjne warstwy filtra zapewniają czyste powietrze w samochodzie. Warstwa antyalergiczna o specjalnej strukturze drobnych włókien trwale wiąże alergeny i czyni je nieszkodliwymi. Ponadto warstwa ta eliminuje również bakterie.

 

Z kolei warstwa węgla aktywowanego neutralizuje szkodliwe gazy i nieprzyjemne zapachy. I wreszcie, ultra-cienka warstwa mikrowłókien zatrzymuje do 99 procent wszystkich cząstek o średnicy 2,5 mikrometra. Filtrowane przez FILTER+ powietrze jest czyste i wolne od zapachów.

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony