Strona główna Aktualności Promocje Konkurs sieci ProfiAuto Serwis

Konkurs sieci ProfiAuto Serwis

11 maja 2016

Moto-Profil, właściciel sieci ProfiAuto Serwis, zaprasza do udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest bon o wartości 20 000 złotych.


Uczestnicy odpowiadają na pytanie "Jakiego wsparcia oczekujesz od sieci warsztatowej?". Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi. Pierwszą nagrodą w konkursie jest bon na doposażenie warsztatu o wartości 20 000 zł. Pozostałymi nagrodami są bony o wartościach 10 000 zł, 6000 zł, 5000 zł oraz 3000 zł. Konkurs jest przeznaczony dla właścicieli warsztatów z całej Polski, którzy pojawią się na targach motoryzacyjnych ProfiAuto Show (4 i 5 czerwca w Katowicach). Właśnie tam 4 czerwca o godzinie 15.30 zostaną zaprezentowani zwycięzcy.


Wszyscy uczestnicy konkursu zyskują status VIP. Wiąże się z nim nie tylko bezpłatny wstęp na targi, pakiet gadżetów i catering, ale także dostęp do strefy VIP na stoisku ProfiAuto, pierwszeństwo korzystania z wybranych atrakcji targowych oraz możliwość wzięcia udziału w wycieczce do siedziby organizatora konkursu – firmy Moto-Profil. Uczestnicy konkursu zainteresowani siecią ProfiAuto Serwis będą mieli także możliwość porozmawiania o specjalnych warunkach przystąpienia do niej.


Właściciele warsztatów, mogą wziąć udział w konkursie po wypełnieniu formularza na stronie www.profiautoserwis.pl.

 


« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2021 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony