Strona główna O firmie Sponsoring

Sponsoring

 

M-MOT Sp. z o.o. angażuje się i wspiera lokalne przedsięwzięcia. Włączyliśmy się czynnie w organizację konkursu Professional English w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU w Ostrowie Wielkopolskim oraz IX Powiatowych Manewry Ratownictwa Medycznego, organizowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim.


Inwestujemy w sporty motorowe. Od lat wspieramy ostrowskie kluby żużlowe. Angażujemy się także w wydarzenia o charakterze międzynarodowym. M-MOT Sp. z o.o. był jednym ze sponsorów finałowych zawodów Speedway European Championship, które odbyły się w 2015 roku na Stadionie Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim. Wpieramy załogę rajdową Nowak/Szczuraszek. Przy naszym czynnym udziale odbyła się runda Polish Stunt Cup w Krotoszynie oraz turniej pitbike'owy o Puchar Prezesa Porzeraczy Puul.

 

Na naszą pomoc mogą liczyć organizatorzy gal sportów walki prężnie rozwijającej się organizacji Octagon No Mercy. Wspieramy również rozwój KPR Ostrovia i LKS Centra Ostrów Wielkopolski.

 

12

Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2019 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony