Strona główna Aktualności Nowości Chemia warsztatowa KAMOKA

Chemia warsztatowa KAMOKA

03 marca 2015

Informujemy o wprowadzeniu do oferty 6 profesjonalnych preparatów chemii warsztatowej.

 

Penetrator - PENETRATOR (1)
Preparat wieloskładnikowy o właściwościach penetrująco smarnych. Szczególnie skuteczny przy poluzowywaniu zapieczonych lub skorodowanych połączeń śrubowych. Może być stosowany do uruchamiania i smarowania zamków, linek, zawiasów i mechanizmów przesuwnych. Nie zawiera silikonów, smaruje i zabezpieczając przed korozją. Poprawia kontakt elektryczny jednocześnie usuwając wodę i nie powoduje zwarć. Może być stosowany do usuwa smoły, klejów i smarów z powierzchni metalowych i lakierowanych.
Zmywacz - CLEANER (2)
Zmywacz czyszczący i odtłuszczający elementy cierne układu hamulcowego i sprzęgła. Usuwa tłuste zanieczyszczenia pozostawiając suchą powierzchnię. Nie działa agresywnie na lakiery samochodowe. Znajduje również zastosowanie przy czyszczeniu połączeń elektrycznych oraz innych elementów silnika i układu napędowego.
Silikon - SILICON (3)
Preparat na bazie silikonu. Konserwuje i zabezpiecza wyroby z gumy i tworzyw sztucznych. Posiada właściwości smarne przy niezbyt dużych obciążeniach. Nie pozostawia plami i nie posiada właściwości klejących jednocześnie jest odporny na działanie wysokich i niskich temperatur. Znajduje zastosowanie również przy pracach montażowych gdzie wymagane są dobre właściwości poślizgowe.
Smar miedziowy - COPPER (4)
Preparat na bazie miedzi, przeznaczony do smarowania prowadnic szczęk i klocków hamulcowych, oraz dźwigni, trzpieni i sprężyn hamulców. Ma zastosowanie przy montażu połączeń śrubowych poddanych wysokim obciążeniom i temperaturom (układ wydechowy, śruby i nakrętki kół samochodowych, piasty kół. Może być stosowany wszędzie tam gdzie niezbędne są właściwości smarne w temperaturze do 1100°C.
Smar grafitowy - GRAPHITE (5)
Wodoodporny preparat zawierający grafit. Mający zastosowanie jako smar montażowy do smarowania gwintów śrub, przekładni zębatych i ślimakowych narażonych na działanie atmosferyczne, przegubów kulowych, łańcuchów oraz innych mocno obciążonych powierzchni trących. Przewidziany do stosowania w warunkach pracy od -20°C do +60°C. Nie należy stosować do smarowania łożysk.
Smar Litowy - LITHIUM (6)
Smar do łożysk tocznych i ślizgowych, odporny na działanie wody o uniwersalnym zastosowaniu Stabilny w zakresie temperatury od -30°C do +130°C.Posiada również dobre właściwości smarne i antykorozyjne oraz dobrą stabilnością mechaniczną.

 

Z uwagi na szerokie zastosowanie preparaty te są tak uniwersalnymi produktami, że można je zaliczyć do podstawowego wyposażenia warsztatu samochodowego dokonującego napraw mechanicznych.
Chemia warsztatowa KAMOKA w postaci sześciu podstawowych produktów jest niezbędnym podręcznym wyposażeniem zarówno każdego mechanika jak i majsterkowicza. Dla lepszej identyfikacji posiadają uproszczony kod cyfrowy: 1,2,3,4,5,6 prosty do zapamiętania w przypadku potrzeby zamawiania.« powrót
Dostawcy
AJUSAATEBERUBLUE PRINTBOSCHBREMBOCASTROLCONTITECHCORTECODENSOELFELRINGEPSFAGFASTFEBIFILTRONFLENNORGATESGOETZEGSPHC CARGO HENGSTHIDINAIZAWITJANMORK2KAMOKAKYBLEMFORDER LUKMANN FILTERMAX-DYWANIKMOBILMONROEMOTULNGKNSSCOSRAMOYODOPIERBURGREINZRINGRTSRUVILLESACHSSAMKOSASICSHELLSKVSNRTOTALTRWVALEOVERNETWAHLERZIMMERMANN
Projekt i wykonanie inDream
© 2015 - 2022 M-MOT Sp. z o. o. Wszelkie prawa zastrzeżone.   |   Mapa strony